Moto Filmy

A gdyby tak kupić Lamborghini Huracan przy pomocy banknotów 1 dolarowych?

To nie będzie łatwe zadanie.

Zakup nowego samochodu z pewnością nie jest łatwym zadaniem. Po wybraniu odpowiedniego modelu, wersji wykończenia oraz dobraniu opcjonalnego wyposażenia nadchodzi moment zapłaty. W przypadku salonów samochodowych nie każdy dealer chętny jest, aby przyjąć pieniądze w postaci gotówki, a zwłaszcza duże kwoty. Jeszcze większy problem jest wtedy, kiedy chcesz zapłacić samymi banknotami 1 dolarowymi.

YouTuber Dawson z kanału BigDawsTV, który ma ponad 7 milionów subskrybentów, od dziecka marzył, aby zakupić Lamborghini. Teraz posiada odpowiednie środki i postanowił uwiecznić wielką chwilę nagrywając film ze swoich zakupów. Jednak postanowił dodatkowo urozmaicić swoje zakupy i zdecydował się zapłacić za samochód w gotówce i to w samych jednodolarówkach. Niestety nie było to łatwe zadanie.

Pierwszym wyzwaniem była sama wypłata gotówki, gdyż lokalny bank mógł pomieścić w swoim skarbcu jedynie 100.000 banknotów jednodolarowych, stąd też aby zdobyć 250.000 dolarów musiał udać się aż do trzech banków. Kolejnym wyzwaniem, ale zdecydowanie przyjemniejszym, było znalezienie odpowiedniego samochodu do kupienia. Pierwszy dealer posiadał idealne Lamborghini Huracan w zielonym kolorze, które od razu wpadło w oko Dawsonowi. Niestety sprzedawca nie przyjmował gotówki, stąd też youtuber musiał szukać innego samochodu.

Niestety kolejni dwaj dealerzy nie mieliby w swojej flocie egzemplarza, który przypadłby Dawsonowi do gustu, więc znowu zakupy zakończyły się fiaskiem. Następnego dnia youtuber postanowił zmienić strategię i poszukał wymarzonego Lamborghini u prywatnego właściciela. Ostatecznie znalazł biały model ze zmienionymi felgami, który kosztował 220.000 dolarów. Sprzedawca na początku był dość sceptycznie nastawiony na zapłaty banknotami jednodolarowymi, jednak ostatecznie zgodził się i przekazał kluczyki Dawsonowi.

2021 Lamborghini Huracan STO

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz