Zdjęcia szpiegowskie

Nowa Honda Civic przyłapana podczas zakamuflowanych testów

Od debiutu prototypu dzieli nas zaledwie kilka dni.

Od debiutu prototypu dzieli nas zaledwie kilka dni.

Nadchodząca jedenasta generacja Hondy Civic już od kilku tygodni znajduje się na ustach wszystkich fanów japońskiej marki. Nic w tym dziwnego, gdyż mogliśmy już zobaczyć ją zarówno na grafikach patentowych, pierwszych wizualizacjach, jak również na oficjalnym zwiastunie, który zapowiedział premierę jej prototypu na 17 listopada. Teraz jednak możemy przyjrzeć się nadchodzącemu modelowi ukrytemu pod grubą warstwą kamuflażu.

Szpiegom motoryzacyjnym współpracującym z portalem Motor1 udało się przyłapać Hondę Civic w nadwoziu sedana podczas publicznych testów. Choć pojazd został zakryty siatką maskującą, to możemy dostrzec, że model doczekał się znacząco uproszczonego designu względem poprzedniej generacji, co mogliśmy zobaczyć już na grafikach patentowych. Mniejsza liczba przetłoczeń nie oznacza, że marka całkowicie przeprojektowała swój najpopularniejszy model, lecz uczyniła go zdecydowanie bardziej stonowanym i schludniejszym, jak ma to miejsce w większej Hondzie Accord.

Możemy również dostrzec, że wzdłuż modelu zostały pociągnięte dwie charakterystyczne linie, z których pierwsza rozciąga się od przedniej maski, podążą wzdłuż samochodu i prowadzi wprost do tylnych świateł. Druga natomiast pojawiła się znacznie niżej i znajduje się w dolnej części drzwi. Niestety zdjęcia nie pozwalają nam zajrzeć do wnętrza modelu, lecz spodziewamy się, że nowa generacja Civica doczeka się najnowszych osiągnięć technologicznych marki oraz nowoczesnego wyglądu.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nowa Honda Civic zadebiutuje już 17 listopada jako prototyp, który nie będzie stricte pełnokrwistym modelem, lecz jedynie jego niedalekim odpowiednikiem. Stąd też spodziewamy się, że produkcyjna wersja modelu zostanie oficjalnie zaprezentowana jeszcze w tym roku lub w pierwszych tygodniach 2021 roku.

2021 Honda Civic – zdjęcia szpiegowskie, listopad 2020

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Źródło: Motor1

TEST: BMW 430i Coupe G22 - jednak zbyt duże, czy zbyt małe?

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz