Moto Filmy

Zobaczcie jak Robert Kubica radzi sobie na torze Nurburgring

Polski kierowca pokazał swoje umiejętności za kierownicą wypożyczonego BMW M4.

Polski kierowca pokazał swoje umiejętności za kierownicą wypożyczonego BMW M4.

Tor Nurburgring należy do jednych z najbardziej wymagających tras na świecie, co jednak nie przeszkadza licznym kierowcom, aby pokonywać jego okrążenia z dużą prędkością. Jednak rzadko zdarza się sytuacja, że na tor przyjeżdża kierowca Formuły 1 i postanawia pojeździć kilka okrążeń wypożyczonym BMW M4.

Nasz światowej sławy rodzimy kierowca przypadkiem pojawił się w Apex Nürburg i zapytał, czy może pożyczyć jeden z ich samochodów, aby wykonać kilka okrążeń na torze Nurburgring. Oczywiście nikt nie wyraził sprzeciwu i wkrótce Polak zasiadł za kierownicą BMW M4, a właściciel Apex Nürburg, Misha Charoudin nie mógł przegapić takiej okazji i zasiadł na przednim fotelu pasażera.

Sam Robert Kubica przyznał, że ma niewielkie doświadczenie w jeździe sportowymi samochodami zwłaszcza na torze w Nurburgring, jednak nie przeszkadzało mu to w wykonaniu naprawdę szybkich przejazdów, które potwierdziły jego umiejętności jako kierowcy F1. Aktualnie Robert jest kierowcą testowym i rezerwowym Alfa Romeo i startuje w DTM, lecz po cichu liczymy na jego wielki powrót do czołówki wyścigów jako podstawowego zawodnika.

Zobaczcie jak Robert Kubica radzi sobie na torze Nurburgring

Źródło: Misha Charoudin

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz