Zobaczcie jak Cadillac Eldorado uszkadza 7 pojazdów w salonie samochodów używanych [video]

Cadillac Eldorado uszkadza 7 pojazdów w salonie samochodów używanych, Co ciekawe pasażerka uciekła z miejsca zdarzenia i zostawiła rannego kierowcę.

Co ciekawe pasażerka uciekła z miejsca zdarzenia i zostawiła rannego kierowcę.

Na całym świecie zdarzają się różne, mniej lub bardziej absurdalne sytuacje i wypadki z samochodami w roli głównej. Niedawno pisaliśmy o pewnym kierowcy, który uszkodził swoją Kię Sedonę kilka sekund po jej zakupie. Zaledwie kilka dni temu doszło do innej sytuacji, która zdarzyła się w Stanach Zjednoczonych. Kierowca prowadzący Cadillaca Eldorado wjechał w pojazdy zaparkowane na terenie salonu samochodów używanych i uszkodził aż 7 modeli. Szczegółowo akcję tę opisała w swoich mediach społecznościowych Madeleine Wright – dziennikarka serwisu WPLG, który jest zależny od BBC News.

Dziennikarce udało się porozmawiać z właścicielem salonu pojazdów używanych, który potwierdził, że aż siedem samochodów zostało uszkodzonych, w czym większości z nich nie opłaca się naprawiać. Z kamery monitoringu można zobaczyć moment wypadku i zastanowić się nad jego przyczyną. Najsensowniejszą opcją wydaje się zbyt duża prędkość, lecz na materiale video nie widać, aby kierujący pojazdem próbował skręcić. Być może do nadmiernej prędkości dołączyła również nieuwaga, awaria samochodu lub używki. Co ciekawe pod koniec nagrania widać, jak pewna kobieta opuszcza miejsce zdarzenia i ucieka z salonu przez płot, niemniej jednak, to nie ona kierowała Eldorado.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 5:00 czasu amerykańskiego. Kierowca, który spowodował wypadek został zabrany do szpitala z obrażeniami, które nie zagrażają jego życiu, zaś jego samochód został w krótkim czasie odholowany.

Dziennikarzom współpracującym z WSVN, które zależne jest od Fox news, udało się porozmawiać z ojcem właściciela salonu. Był on bardzo zasmucony wypadekiem, jednak uważał, że sytuacja mogła się skończyć zdecydowanie gorzej, gdyby do zdarzenia doszło w godzinach otwarcia salonu. Wtedy oprócz pojazdu mogliby ucierpieć przypadkowi klienci. Z drugiej jednak strony jest to ciężki okres, w którym sprzedaż samochodów osiągnęła krytyczny poziom i powstała strata jest bardzo bolesna dla całej rodziny.

„Większość samochodów to całkowita strata. To jest trudne, trudne dla nas. To trudny okres, zwłaszcza gdy trwa koronawirus, ten kryzys. To firma rodzinna i staramy się utrzymywać samochody w dobrej kondycji. Staramy się budować biznes i wiesz, to smutne. To jest dla nas smutne To nie jest dla nas dobry dzień, nie dzisiaj. ”

Źródło: Twitter i Instagram Medeleine Wright via Motor1

Polecany film z naszego kanału

Czytaj więcej na temat:

Subkrybuj nasz nowy kanał YouTube i oglądaj videotesty:

Dodaj komentarz